Karrier | Juta óra-ékszer

Karrier

A Juta Óra Ékszer egy 25 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 7 üzlete van Magyarországon (Budapest: Árkád, KÖKI Terminál, Mammut, Győr Árkád, Pécs Árkád, Allee, Szentendre). Cégünk megbízhatóságát jelzi a negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Kereskedelmi eladó/üzletvezető, Budapest/Pécs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
  • Vevőkkel kapcsolatos reklamáció kezelése
  • Vevői igények felmérése, és továbbítása a tulajdonosi kör felé
  • Üzlet rendben és tisztán tartása
  • Rendelések megírás, és nyomon követése
  • Az üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Érettségi iskolai végzettség
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • Rend és tisztaság szeretete
  • Pontos, precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó csapat
  • Kellemes munka környezet
  • versenyképes fizetés
  • Család barát légkör, és beosztás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Területi képviselő
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

 Önéletrajzod az elado.oraekszer@gmail.com mail címre várjuk!